Освіта з використанням дистанційних технологій

Для збереження безперервності освітнього процесу, на період карантинних обмежень,
навчання в ЗЗСО № 281 може здійснюватися з використанням дистанційних технологій на платформі “Google Workspace for Education».

На платформі, в рамках наданої ліцензії, використовуються близько 20 популярних веб-застосунків від Google (Gmail, Google Classroom, Google Диск, Google Hangouts, Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, цифрова інтерактивна дошка Jamboard та ін.).

• Усі здобувачі освіти, педагоги та адміністрація школи отримали адреси електронної пошти в домені @school281.kyiv.ua, що полегшило ідентифікацію учасників освітнього процесу та захистило нашу освітню платформу від несанкціонованого доступу.

• Середовище Classroom дозволяє організувати освітній процес, використовуючи: відео, текстову та графічну інформацію, різні додатки Google. Педагог має можливість контролювати, систематизувати, оцінювати діяльність кожного ідентифікованого здобувача освіти, переглядати результати виконання вправ, застосовувати різні форми оцінювання.

• Освітній процес здійснюємо відповідно розкладу уроків.

• Тривалість уроків згідно Санрегламенту.

• Педагоги ведуть особистий електронний журнал досягнень здобувачів освіти, котрий є закритий для перегляду сторонніми особами. Дана платформа надає можливість батькам відстежувати успішність своєї дитини в профілі здобувача освіти. Адміністрація школи має можливість контролю викладання матеріалу педагогами.
    Всі організаційні питання вирішуються на онлайн конференціях за допомогою Google Meet.